Chcesz zostać naszym partnerem?
Sponsorując nasze działania wspierasz nas w niesieniu pomocy osobom dotkniętym problemem hipochondrii. Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa, dlatego przygotowujemy dedykowaną ofertę dostosowaną do każdego projektu oraz indywidualnie omawiamy formę partnerstwa z każdym z naszych sponsorów.
Masz pomysł na wspólny projekt?
Wymyślmy wspólnie społeczną akcję, która połączy pracowników, firmę i Fundację. Możemy wspólnie nieść realną pomoc dla potrzebujących lub zająć się kształtowaniem społecznej świadomości i edukacją. To od nas zależy jak będzie wyglądała nasza współpraca. Jesteśmy pełni pomysłów na dalszą działalność - wystarczy, że połączymy nasze siły!
Chcesz nam pomóc finansowo?
Nawet najmniejsza pomoc ma ogromne znaczenie. Każda złotówka zostanie przeznaczona na działalność fundacji i nasze następne działania. Nasza współpraca może odbywać się na wielu poziomach i przybierać różne formy. Każde podejmowane wspólnie działania możemy omówić indywidualnie. Możesz nam pomagać systematycznie, przekazując część zysków swojej firmy. Możesz też wpłacić jednorazowo dowolną kwotę na nasze konto bankowe. Jeżeli masz wątpliwości, przed przekazaniem pieniędzy skontaktuj się z nami.
DAROWIZNY NA CELE STATUTOWE
Chcesz przekazać nam 1% podatku? Lub wesprzeć działalność fundacji wpłatą na konto? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a przekażemy wszystkie potrzebne dane.